Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První porod dvojčat v Malých láskách: Miminko v ohrožení života kvůli nemoci!

Dnešní díl Malých lásek na TV Nova byl ve znamení porodu dvojčat. Rodiče Lukáš a Andrea byli plni očekávání, ale i strachu. Těhotenství je pro Andreu velmi rizikové, a tak musí být pod neustálým drobnohledem lékařů. Má totiž silnou cukrovku a využívá inzulinovou pumpu. Právě proto jí lidé v jejím okolí vyčítali, že se rozhodla si děti nechat.

Vzhledem k diagnóze maminky mají oba rodiče strach, aby se vše povedlo a odnesli si z porodnice zdravá a šťastná dvojčátka. „Vzhledem k tomu, že jsou dvojčátka v jedné placentě a já mám silnou cukrovku a inzulínovou pumpu, musím porodit do 37. týdne, poté by to bylo vzhledem k mému zdravotnímu stavu nebezpečné. Někteří lidé mě kvůli tomu za další těhotenství odsuzovali, ale já i můj partner si za tím stojíme a doufáme, že vše proběhne bez vážnějších komplikací. Žádný porodní plán nemám, vše nechávám na doktorech,“ svěřila se Andrea, která se se svým partnerem seznámila ve svých osmnácti letech na diskotéce a už s ním vychovává sedmiletého syna Davídka.

Tatínek se v Malých láskách na dvojčátka pochopitelně těší, ale vzhledem k Andreině diagnóze si uvědomuje i případné komplikace, a tak je opatrný: „Doktoři zatím říkají, že všechno funguje, jak má. To je na tom to pozitivní, ale já jsem prostě takovej, že si pak řeknu, když teda to nemá být, tak to není.“ „Snad to dobře dopadne,“ doufá Andrea.

Související články

Další články