Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První pokus o vraždu na Antarktidě! Vědec v zemi tučňáků bodal kvůli knížce

Zdroj: Profimedia.cz
kudla do srdce
Soužití dvou vědců z Ruska na výzkumné stanici na Antarktidě se zvrhlo v peklo. Starší muž napadl mladšího kvůli tomu, že mu vyzrazoval děj knížek. Bodl ho do srdce!

Ledový kontinent se z ohromné masy sněhu mění v tratoliště krve? Zatím ne, ale Antarktida za sebou má první pokus o vraždu v dějinách. Stal se na výzkumné stanici Ruska!

Tu obývali a pracovali tam dva vášniví čtenáři. Bezproblémové soužití Sergeje Savitského (55) a Olega Beloguzova (52) trvalo čtyři roky. Rozuměli si do chvíle, než začal mladší z mužů dělat staršímu naschvály. Prozrazoval mu konce knih, které ještě nepřečetl, a tak Savitsky popadl kuchyňský nůž a bodl Beloguzova přímo do srdce!

Beloguzov je nyní v intenzivní péči lékařů, bezprostředně po útoku ho museli z Antarktidy letecky přepravit do nemocnice v Chile. O případu informoval britský Mirror.co.uk.

Savitsky se musel vrátit do Ruska, kde v domácím vězení čeká na výsledky vyšetřování a soud. Jako vůbec první člověk v historii je obviněn z pokusu o vraždu na Antarktidě.

Související články

Další články