Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

První pohled na královské miminko: Víme, kdy Meghan a princ Harry ukážou synka veřejnosti!

Zdroj:
+ Dalších 44 fotografií
vítání
Je tomu už jeden den, co na svět vykoukl prvorozený synek vévodkyně Meghan Markle (37) a prince Harryho (34). Celý svět je na nohou a těší se, kdy královského chlapečka uvidí. Když Harry o svém synkovi mluvil pro britská média, prozradil, že konkrétní detaily prozradí v příštích dnech. Víme, kdy se vám naskytne příležitost se na královské miminko poprvé podívat!

Ohledně porodu Meghan Markle kolovala světem spousta spekulací. Zatímco podle některých zdrojů měla už dávno porodit, ukázalo se, že týden přenášela. Prvorozený syn prince Harryho na svět vykoukl v pondělí v půl šesté ráno, o jeho narození pak byla široká veřejnost informována až okolo druhé hodiny. Odpoledne pak nadšený princ Harry předstoupil před novináře a bylo vidět, že roli novopečeného otce si užívá.

Jméno miminka zatím není známé, je ale velmi pravděpodobné, že se ho dozvíme ve středu. V ten samý den má být rovněž miminko představeno veřejnosti a Meghan se tak s největší pravděpodobností po více než měsíci schovávání ukáže na veřejnosti.

Související články

Další články