Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První podrobnosti o ODPORNÉ VRAŽDĚ DÍTĚTE v Praze: Zabíjel muž z rodiny!?

Zdroj: pčr
+ Další fotografie
tragédie
V Praze na Chodově došlo v pondělí v noci k násilné smrti malého dítěte. Kriminalisté zadrželi sedmadvacetiletého muže, který je zároveň hlavním podezřelým. Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, není vyloučeno, že šlo o rodinného příslušníka.

Policie zatím kvůli vyšetřování nemůže zveřejnit moc informací. „Zatím nebyl nikdo obviněn. Případ si v samém prvopočátku převzala krajská výjezdová skupina kriminalistů. Vyšetřovatelé nyní provádějí prvotní neodkladné úkony trestního řízení,“ řekla eXtra.cz mluvčí Policie CR Andrea Zoulová tím, že k útoku na dítě došlo okolo 23 hodiny.

„Ano, hodinu mohu potvrdit. Krátce před 23. hodinou vyjížděli policisté spolu se záchranáři na pražský Chodov, kde v jednom z bytů došlo k násilnému trestnému činu, kdy se obětí stalo nezletilé dítě,“ potvrdila eXtra.cz Zoulová. Podle hodiny, kdy se násilný trestný čin stal, se nedá vyloučit, že pachatelem byl rodinný příslušník či někdo z blízkého okolí dítěte. Je totiž dosti nepravděpodobné, že by v takovou noční hodinu byl u dítěte zcela neznámý člověk. S ohledem na věk oběti a její rodinu nebude ale policie v tuto chvíli blíže celou událost komentovat.

Vražda se podle všeho stala na pomezí Chodova a Opatova v ulici Horynova. Policie přislíbila, že v odpoledních hodinách by mohla poskytnout více informací.

Podle informací Blesku mělo být dítě ubodáno, což ale policie odmítla potvrdit, stejně tak jako specifikovat věk či pohlaví oběti. Podle Novinek by nicméně mělo jít zhruba o tříleté dítě. Snímek, který najdete ve fotogalerii, uveřejnil web tydenikpolici­e.cz.

Související články

Další články