Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

První otevřená zpověď Bahenského o exmanželce Erbové: Jen neustále lže a manipuluje

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Léta mlčel, dlouho se nechal svou bývalou ženou veřejně pranýřovat. Poslední útoky na svou osobu už ale hokejista Zdeněk Bahenský (33) odmítl dál snášet a pro eXtra.cz poprvé promluvil. V reakci na naše dotazy poslal ohromující prohlášení o Vlaďce Erbové (38), které si bývalá modelka do životopisu rozhodně nepřidá. Je vidět, že Bahenský už opravdu mlčet nechce a nemůže. Sledujte eXtra.cz a zásadní prohlášení Bahenského.

Zdeněk Bahenský se dosud k exmanželce prakticky nevyjadřoval, a když už, tak velmi opatrně.

Aktuální prohlášení pro eXtra.cz je po letech tak jediným, podle něj i prvním a zároveň posledním, kde naplno odhaluje svoje názory na exmanželku. S tou se oženil v roce 2007, už za dva roky spolu ale nežili a v roce 2011 se definitivně rozvedli. Dcera se jim narodila v únoru roku 2006.

Rozčílení v hokejovém útočníkovi, který dnes žije s Taťánou Makarenko (29), narůstalo postupně. Nejprve se v březnu 2019 dozvěděl, že je notorický neplatič výživného, který se prý skoro vůbec neobtěžuje stavovat za dcerou v Brně, kam ji matka před pár lety prý bez jeho jasného souhlasu přestěhovala. „Tatínek dcery jezdí tak dvakrát třikrát ročně… V minulém roce jsem byla nucena dát na oba tatínky (i na Tomáše Řepku – pozn. red.) exekuci, protože mi oba dlužili dost peněz. Snažila jsem se je přitom nejdříve několikrát vyzvat telefonem, zprávou, e-mailem,“ řekla Vlaďka Erbová (38) TopStaru. Bahenský se sice dusil vzteky, ale nakonec se rozhodl nereagovat.

Rána pod pás

V červenci pak ale vyšel článek, v němž modelka dál šťourala do otevřené rány. „Tatínek dcery platil alimenty pravidelně, jak měl… Teď v posledních dvou letech nám ty platby tak trošku haprujou. Soudíme se pořád. Teď jsme po dalším rozsudku, tatínek se znovu odvolal. Od loňského srpna doteď zaplatil tři platby. Jsem nucená to řešit… Taťka se jednou za měsíc dva ozve. Letos se viděli jednou, tak snad se zase uvidí, když se vrátil z angažmá,“ tvrdila serveru Expres.cz s tím, že Bahenský jí má dlužit 95 tisíc a že kdyby sama nepracovala a neuspokojovala potřeby obou dětí, nemají se tak dobře.

Právě její poslední vyjádření Bahenského rozlítilo a rozhodl se, že se dál už nenechá vláčet médii bez reakce. Ta po našich dotazech přišla, je velmi tvrdá, a pokud by byla celá pravdivá, stavěla by Erbovou (navenek působí jako ublížená a okopávaná matka) do úplně jiného světla.

Co stojí v prohlášení?

„Hraje si na matku Terezu a ublíženou chudinku, jen neustále lže a manipuluje,“ říká o Erbové Zdeněk Bahenský. A pro eXtra.cz toho sdělil mnohem více.

  • Jak má Vlaďka Erbová Zdeňku Bahenskému odpírat dceru
  • Jak je to podle něj s údajným dluhem na výživném
  • Kdo komu ve skutečnosti dluží a kolik
  • Částka, kterou Erbové poslal na alimentech
  • Jak má Vlaďka Erbová proti němu manipulovat dcerou
  • Jak se opakovaně jako podle scénáře chová ke všem svým partnerům

Sledujte web eXtra.cz, ještě dnes vydáme celé prohlášení Zdeňka Bahenského.

ZPOVĚĎ BAHENSKÉHO O ERBOVÉ NAJDETE ZDE.

Související články

Další články