Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

PRVNÍ OSTRÁ HÁDKA: Chováš se jak nána, Meghan! Princ Harry je na prášky, proč mu ruply nervy?!

Meghan a Harry jsou na ostří nože!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 119 fotografií
Vévodkyně Meghan (36) zkouší, kam až může zajít. A nyní patrně narazila na pomyslný mantinel. Její manýry jí dosud královská rodina tolerovala, nad každým škobrtnutím všichni mhouřili obě oči. Jenže teď už ruply nervy i princi Harrymu (33). A do sporu se vložila i sama královna Alžběta II. (92)!

Jakkoliv se to Meghan Markle snaží zastírat, její vlastní sourozenci na ni naprášili, že kvůli své cílevědomosti půjde klidně přes mrtvoly. Není to tak dávno, co někdejší americkou herečku svět osočoval, že se do královské rodiny sňatkem s princem Harrym doslova vetřela. Teď se začíná ukazovat, že zlí jazykové nebyli tak daleko od pravdy!

Z Kensingtonského paláce totiž unikly znepokojivé zprávy o první velké hádce vévodkyně ze Sussexu s Harrym. Do vlasů si prý vjeli kvůli princově mamince lady Dianě (†36). „Meghan chtěla být vždycky jako Diana. To se ale nestane, není vůbec jako ona. Prezentuje se jako lidumil, ale nechová se tak ani ke své vlastní rodině,“ sepsul vévodkyni ještě před svatbou nevlastní brácha Thomas.

A pouhé dva měsíce poté jeho slova sama Meghan potvrdila. V nejbližších dnech se totiž chystá na oficiální cestu do Austrálie, na kterou si nakoupila sadu obleků v pánském stylu. Přesně ty nosila i tragicky zesnulá princezna Diana. To už bylo příliš i na jindy tolerantního Harryho a vybuchl. Na svou maminku totiž nedá dopustit a nesnáší, když se její odkaz snaží kdokoliv zneužít.

Na Meghan si došlápla i královna Alžběta, ale z úplně jiného důvodu než Harry. S Dianou měla totiž letité spory, je veřejným tajemstvím, že exmanželku svého syna prince Charlese (69) z duše nenáviděla. Zřejmě tak chce zabránit zrodu nové „černé ovce“ panovnické rodiny.

Je sice pravdou, že Harryho nejbližší příbuzní mluví o Meghan jako o svém „miláčkovi“, jestli se však honem rychle neuklidní, mohla by si proti sobě britské aristokraty nezvratně poštvat!

Mohlo by vás zajímat

Další články