Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

První opravdové Vánoce po pěti letech! Tereza Hlůšková ukázala, jak si v Pákistánu užila svátky

První Vánoce po 5 letech.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Další 3 fotografie
vzpomínka

Tereza Hlůšková (26) se po návratu do Česka věnuje svému nově založenému instagramovému účtu. Na něm postupně uveřejňuje fotky z Pákistánu, kde musela nedobrovolně strávit několik let v tamním vězení. Nyní se svým sledujícím svěřila s tím, jak trávila první Vánoce po několika letech na svobodě.

Po čtyřech letech v pákistánském vězení zpátky doma. Tereza Hlůšková si užívá nabytou svobodu a na svém Instagramu sdílí fotografie z let, které strávila v Pákistánu. Po tamní přírodě nebo deníčcích, které si k ukrácení dlouhé chvíle psala, nyní dala nahlédnout do toho, jak trávila první Vánoce mimo vězení.

České Vánoce tisíce kilometrů od domova

"24. 12. 2021. První opravdové Vánoce po pěti letech!!! To byla pecka. Pečení cukroví, poslouchání koled, ryba, bramborový salát a dárky.. a víno!! Ježiši, já jsem zapomněla. Hoooodně vína. Každé Vánoce v base jsem domů posílala vlastnoručně vyrobené dárky. Různá přání, napsané knihy, srdíčka na pověšení nebo šperkovnice, vyrobené z krabiček od ubrousků. Fantazii se meze nekladou a je fakt, že nejhezčí dárek je ten od srdce. Tak přeji Veselé Vánoce v červnu, snad to nevadí." Takto popsala Hlůšková fotografii, na níž sedí před malou imitací rozvíceného vánočního stromku.

Nechybí ani rozsvícená svíčka, český nápis Veselé Vánoce nebo sušené pomeranče. Tereza má na fotce úsměv a spokojený výraz, který značí, že se jí po delší době oddechlo. Tehdy čekala v Pákistánu na to, až bude moci odcestovat domů. To se jí následně po několika měsících povedlo.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy