Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

První ohlasy diváků na Zakleté pírko: Nemastné, neslané, Lukáš Pavlásek jako vodník září

Pavlásek v akci.
Zdroj: se svolením tvůrců Zakletého pírka
+ Dalších 8 fotografií
REAKCE
Pohádka Zakleté pírko je v kinech oficiálně teprve pár hodin, už se ale dočkala prvních ohlasů. Ty nejsou negativní, ale ani pozitivní. Diváci si zkrátka tak úplně nevědí rady s tím, co si o filmu myslet. Označují ho za pohádkový průměr, ve kterém ale naprosto exceluje komik Lukáš Pavlásek (41) v roli vodníka.

Čeští diváci jsou nároční, což je všeobecně známá věc, jakmile jde o pohádky, platí to dvojnásob. Od novinky Zdeňka Trošky si slibovali mnohé, přeci jen má tento režisér na svědomí Princeznu ze mlejna, kterou lidé už léta milují.

Z prvotních reakcí lze vyčíst jediné - diváci nejsou zklamaní, nejsou nadšení a v podstatě nevědí, co si o Zakletém pírku myslet. „Ne všechno v téhle pohádce funguje, něco je dokonce mírně trapné, ale pohádka má určitě i své klady,“ napsal jeden z komentujících.

Ačkoliv lidé vyzdvihují i krásnou Anastázii Chocholatou v roli Aninky, nejpříjemněji je překvapil Lukáš Pavlásek, jehož obsazení v pohádce se někteří děsili. „Lukáš Pavlásek v roli vodníka byl úžasný, tato role mu opravdu seděla,“ raduje se nadšený divák.

Hodnocení drtivé většiny diváků však teprve přijde, pohádka totiž přišla do kin před pár hodinami, a tak se ještě může karta i dvakrát obrátit. Bude podle vás úspěšná, nebo půjde o jeden z mnoha pohádkových propadáků posledních let?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy