Po smrti Diany musel princ Harry až do dospělosti navštěvovat terapeuta. Stal se černou ovcí rodiny, obrážel večírky a byl to rebel. Mezitím si starší William založil rodinu a dnes očekávají s Kate třetího potomka.

Harry je ale konečně šťastný. Po létech posunul vztah s herečkou Meghan o další důležitý krok – požádal ji o ruku. U této příležitosti byly nafoceny první oficiální fotky páru a celá Anglie už diskutuje, jestli je Meghan v jiném stavu. „Nemůžeme se dočkat jejich miminka,“ zní sociálními sítěmi a všichni jim drží palce. Jak to vypadá, tak tyhle zásnuby a budoucí svatba úplně zastíní porod třetího královského potomka vévodkyně Kate.

Během zásnub princ myslel na svou matku. Dva diamanty ze zásnubního prstenu pocházejí původně ze šperku princezny Diany. Focení navíc probíhalo v zahradě, která byla na založena na její památku.

Není to poprvé, kdy se anglický následník trůnu zamiloval do Američanky. V roce 1938 abdikoval král Eduard VIII., protože se zamiloval do rozvedené Američanky Wallis Simpson. Všichni proti jeho lásce protestovali a on se nakonec kvůli ní vzdal trůnu. Byl jediným anglickým králem, který dobrovolně odmítl vládnout. Tenkrát po něm trůn převzal mladší bratr Jiří VI. Naštěstí je jiná doba a Harry kvůli své herečce takové problémy nemá.