Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První oběť miliardáře Epsteina promluvila: Svlékl mě, chytl za hlavu a řekl, ať mu to udělám

bestie
Pedofilní miliardář Jeffrey Epstein je sice po smrti, ale případy znásilnění dívek teprve vyplouvají na povrch. Bývalá modelka Amy McClur (46) se téměř po třiceti letech rozhodla, že se veřejnosti svěří s otřesnou zkušeností s Epsteinem. Když jí bylo jednadvacet let, chtěla se stát modelkou a chlípný miliardář jí v tom měl pomoci.

Amy McClur měla velký sen stát se modelkou. Místo dokonalého snu jí ale zbylo trauma do konce života. Když jí bylo jednadvacet let, měla se sejít právě se zesnulým Jeffreym Epsteinem, který ji měl podle domluvy zařídit dobrý kontrakt a pomoci Amy s kariérou.

Epstein pozval mladou Amy k sobě domů a zavřel se s ní do pokoje. Nejdříve jí nařídil, aby se svlékla. Amy to nepokládala za divné, protože si myslela, že tohle je běžný postupu u holek, které se chtějí stát modelkami. Epstein se na ni nejdříve jen díval, pak ale přišlo peklo, na které nikdy nezapomene.

„Řekl, že se chce jen podívat, jak vypadám. Takže jsem se svlékla. Pak udělal něco, kvůli čemu jsem se cítila příšerně – zeptal se mě, kolik mi je. Když jsem řekla, že 21, naštvalo ho to. Řekl něco ve smyslu, že jsem moc stará,“ řekla britskému deníku The Sun.

„Nevěděla jsem, co mám dělat. On se pak otočil na záda, chytl mě za hlavu a donutil k orálnímu sexu. Pak mě svalil na zem a znásilnil. Bránila jsem se mu a říkala, aby přestal,“ dodala. Amy měla být první znásilněnou.

V roce 1993 se svěřila pouze svojí matce, ale nakonec si otřesný zážitek nechaly obě pro sebe. Obě dvě pochopily, že Epstein je bohatý a mocný muž a nemuselo by se jim to vyplatit. Proto prý Amy vyšla s pravdou ven až o téměř třicet let později.

Související články

Další články