Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

První narozeniny Víti Starého od rozpadu Mandrage: Po boji s démony tajemně zmizel

Vít Starý z Mandrage slaví první narozeniny po boji s démony
Zdroj:
+ Další fotografie
32
Vít Starý, frontman dnes už nehrající, ale přesto velmi úspěšné a stále oblíbené kapely Mandrage, slaví 32. narozeniny. Fanoušky stále mrzí pomyslné pochování skupiny, jež se konalo v únoru loňského roku. Víťa bojoval se svými démony, a protože se zcela vytratil z očí veřejnosti, není jasno, zda boj s nimi zvládl, nebo naopak stále válčí.

Zpěvák oblíbené hudební kapely Mandrage oslavuje narozeniny. Vít Starý je od dnešního dne v klubu dvaatřicátníků. Loňské narozeniny pro něj byly možná ty nejsmutnější v životě, Víťa si totiž procházel těžkým obdobím. Neví se ale, jak je na tom dnes.

Po oznámení konce Mandrage, který přišel poté, co vyšlo najevo, že frontman skupiny dlouhodobě bojuje s démony, začala spousta fanoušků bědovat nad Víťovým stavem. Vypadané zuby, nepěkná pleť a svědectví o braní drog, to všechno dělalo příznivcům starosti. Víťa navíc vůbec nevypadal na svůj věk.

Po Starém se už před nějakou dobou slehla zem a fanoušci si nepamatují, kdy ho viděli naposledy. V listopadu ale bývalí členové Mandrage naznačili, že na tom není špatně. „Každého nás to nasměrovalo úplně jinam. Víťa… Víťa je v pohodě,“ řekl v rozhovoru pro Showtime klávesista František Bořík.

Poslední velká zpověď

Píseň Apolinář je nejosobnější zpovědí Víta Starého a fanoušci si tímto songem jeho kariéru a hlas připomínají často. Zpívá tam o tom, jak bojuje s vlastními démony. Co měl těmi démony na mysli, nekonkretizoval. Všichni ale doufají, že se jednoho dne vrátí v plné síle a Mandrage znovu obnoví činnost.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy