Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

První narozeniny ve velkém stylu: Veronika Arichteva připravila Lukovi oslavu snů

Veronika Arichteva se pochlubila fotkami z Lukových prvních narozenin
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Arichtevy
Instanews

Veronika Arichteva uspořádala Lukovy pořádnou narozeninovou oslavu. Chlapeček oslavil první rok a přestože herečka původně o žádnou velkou párty nestála, připravila synovi den, na který se nezapomíná. Jsou tu Instanews.

Lukovy první narozeniny

Veronika Arichteva připravila synovi Lukovy nádhernou oslavu prvních narozenin. Herečka má pro estetiku cit, elegantní dort s medvídkem a plyšovou výddobu chlapeček jistě ocenil. "Původně jsem nechtěla dělat žádnou velkou oslavu, ale pak mi došlo, že Luka nebyl řádně zapit, když se narodil, protože korona. Tak jsme to napravili a jsem ráda, že to oslavil jak se sluší a patří," svěřila se Veronika.

Nahá bohyně Lucia Javorčeková

Půvabná modelka ze Slovenska Lucia Javorčeková vystavila na sociální sítě svoje přednosti. "Byla jsem zrozena k divokosti," napsala pod nahý snímek Lucia a nám nezbývá, než souhlasit.

Dokonalá Nikola Uhlířová

Modelka Nikola Uhlířová se vytasila se svou dokonalou postavičkou. Tu vystavila chorvatskému sluníčku. Jak se vám opálená kráska líbí? My se na ní snažíme najít alespoň jednu nedokonalost a absolutně se nám to nedaří.

Yvona Krainová se nepřestává svlékat

Yvona Krainová nepřestává provokovat. Na Instagram se teď s oblibou fotí ve spodním prádle. "Chlapi jsou prý víc na černou. Podlě mě bílá taky dobrá," napsala pod fotku...a my souhlasíme. Bílá je naopak příjemné a jemné osvěžení, které blondýnkám obzvlášť svědčí.


Související články

Další články