Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První narozeniny na svobodě: Jiří Kajínek exkluzivně eXtra.cz popsal, jak stráví svůj velký den!

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 12 fotografií
Před časem dostal prezidentskou milost, dnes oslaví své první narozeniny na svobodě. Řeč je o Jiřím Kajínkovi (57), který si svobody užívá plnými doušky. Redakci eXtra.cz prozradil, jak si svůj narozeninový den užije...

Pokud si někdo myslí, že Kajínek se opije, až nebude moct chodit, a sfoukne svíčky na dortu, hodně se plete. Jiří má zcela jiné úmysly. „Víte, samozřejmě jsou to první narozeniny po mém propuštění. Je to bezva den, ale není ničím odlišný od těch jiných. Slavit velkolepě určitě nebudu, ale když to tedy nazveme mým dnem, tak si ho rozhodně užiji. První, co udělám, bude, že koupím velký pytel granulí a půjdu ho dát psům do útulku v Brně,“ prozradil Jiří Kajínek redakci eXtra.cz své plány den před narozeninami.

Následně má v plánu navštívit cukrárnu. „Tam si dám ten nejlepší dort a strašně si ho vychutnám. Má přítelkyně bude v práci a pak večer budeme spolu. Jestli mi dá nějaký dárek, to nevím, uvidíme,“ smál se Kajínek, který očekává, že mu popřejí i jeho blízcí. „Bude to fajn. Asi mi lidé, kteří mě mají rádi a jsem s nimi v kontaktu, popřejí… Chtěl bych lidem, kteří mně fandí, na dálku vzkázat, že na sociálních sítích je mnoho profilů s mým jménem, já ale žádný osobní profil na internetu nemám. Tak jen chci upozornit lidi, aby se nenapálili,“ pokračoval Jiří Kajínek.

Narozeninový den bude trávit v Brně. A nejspíše si se svou partnerkou vyrazí na večeři a romantickou procházku. Už v úterý 16. ledna bude ale v Praze, kam dorazí na exkluzivní rozhovor do redakce eXtra.cz na live stream.

Související články

Další články