Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

První narozeniny bez milovaného Karla: Ivana slaví 44, takhle šel s nejslavnější vdovou čas

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
všechno nejlepší
Smutnější narozeniny Ivana Gottová (44) nikdy neprožila. Ještě nepřestala truchlit za milovaného manžela a už by měla slavit. To nejde příliš dohromady. Nejslavnější vdova Česka tak pravděpodobně večírek odloží na jindy. A místo sfouknutí svíček na dortu spíš jednu za svého Karla (†80) zapálí...

Ivana prožívá první narozeniny bez milovaného manžela. Karel Gott na mámu svých krásných dcer shlíží bezmála čtyři měsíce z nebe.

Seznámení národem zbožňované dvojice proběhlo jako v hollywoodském filmu. Poprvé se viděli v roce 1998 na předávání cen TýTý. Karel byl tehdy zadaný, přítele měla i Ivana. Slavík se přesto osmělil a požádal svou budoucí manželku o telefonní číslo. Dostal ho, jenomže Ivana na něj ušila boudu a dala mu kontakt na někoho jiného. Ale legendární zpěvák se nehodlal po jednom odmítnutí vzdát.

Nenechal se odbýt

Podruhé se setkali na volbě královny krásy. Tam už slovo dalo slovo a Karel s Ivanou začali být v pravidelném kontaktu. Zatím však pouze přátelském. Ten milostný přišel záhy.

Ivana byla první a poslední žena, která z Bertramky neodcházela po jediné noci. V roce 2006 už bylo jasné, že tenhle vztah se jen tak nerozpadne – 30. dubna 2006 se narodila dcera Charlotte Ella (13). O dva roky později, 28. května 2008, se Gottovi radovali podruhé. Narodila se Nelly Sofie (11). Ještě předtím stihl Karel požádat Ivanu o ruku, vzali se 7. ledna 2008 v kapličce v Las Vegas.

I s dcerkami žili život jako z pohádky, pak ale osud začal rozdávat rány. První přišla v roce 2015, kdy Mistrovi našli rakovinu mízních uzlin, následujícího roku ji porazil. Další nemoc na sebe bohužel nenechala dlouho čekat. V roce 2018 se Karel Gott začal potýkat s poruchou krvetvorby. Ta v září 2019 přerostla v akutní leukemii. Věčný Slavík zákeřnému onemocnění podlehl 1. října před půlnocí.

Truchlení

Ivana, Charlotte a Nelly stále prožívají hluboký smutek. Těsně před vánočními svátky byl dokončen Gottův hrob, který kromě záplavy svíček od fanoušků zdobí i andělíčci od dcer. Vdova se kvůli situaci na hřbitově nezastaví, smuteční předměty od příznivců už několikrát začaly hořet. Ještě letos by podle zvěstí měla Ivana uspořádat oficiální vzpomínkový koncert.

Sluší se popřát všechno nejlepší, ale ještě dodáváme: Hlavně hodně sil!

Související články

Další články