Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

První narozeniny bez Jiřího Menzela: Olga odmítá oslavu, má pro to pádný důvod

První narozeniny bez Jiřího Menzela: Olga odmítá oslavu, má pro to pádný důvod
Zdroj: showpix.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
VÝROČÍ
Manželka zesnulého oscarového režiséra Jiřího Menzela (†82) Olga Menzelová by 25. ledna 2021 na dortu mohla sfouknout 43 svíček. Mohla, ale neudělá to. Proč?

Jiří Menzel už jí nepopřeje

Je to poprvé, kdy má matka tří dětí (každému dopřála vlastního tatínka) narozeniny bez milovaného Jiřího Menzela, který zemřel v září 2020.

Leckomu by mohl jejich vztah, v němž nebylo setkávání se s jinými muži tabu, připadat jako neortodoxní, manželská dvojice se ale i tak milovala a Olga navíc udělala úplné maximum pro to, aby poslední léta nebyla pro celosvětově uznávaného režiséra utrpením, ale odešel maximálně v klidu, obklopen těmi, kteří ho měli rádi.

Proč odmítá oslavu

Přesto není dne, kdy by si Olga Menzelová (43) na svého „Jiříčka“ nevzpomněla. A oslavy narozenin prostě nyní nepřichází v úvahu.

„Děkuji za přání. Nic nechystám a slavit nebudu. Sluší se poděkovat mojí mamince a oslavovat to, že je člověk bez vlastní zásluhy zase o rok starší, mi přijde jako pěkná blbost,“ řekla Olga eXtra.cz.

Děti

Oslavu má ale svým způsobem každý den péčí o tři malé děti. Tomu nejmenšímu, Albertovi, je jen něco přes rok. Nemá ani tak příliš času ani na truchlení, ani na opulentní oslavy. Určitě je ale ráda, že ji příroda obdařila takhle příjemnými starostmi…

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy