Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

První mráčky v ráji ve vztahu Ondry Brzobohatého a Daniely Písařovicové? Žárlivá scéna kvůli fešnému striptérovi

+ Dalších 5 fotografií

Moderátorka Daniela Písařovicová (43) se před svou novou láskou Ondřejem Brzobohatým (39) vtipně odkopala a svými znalostmi pánského striptýzu ho téměř přivedla k žárlivosti. Ačkoliv své zkušenosti sváděla na vyprávění kamarádek, muzikant jí to nevěřil. To vyvolalo salvy smíchu jak u ostatních soutěžících, tak u moderátora Libora Boučka (41), který si také s radostí přisadil. Na celou scénku, která se během hádání povolání mezi tehdy ještě "utajenými" milenci odehrála, se mohou diváci těšit ve čtvrtečním díle primáckého pořadu Inkognito. 


Záhadné povolání

Čtvrteční díl pořadu Inkognito bude mimořádně výživný a ani tentokrát nezůstanou bránice televizních diváků v klidu. Jedním z hostů pořadu Inkognito, jehož povolání budou panelisté hádat, bude pan Radek. Má vypracované tělo a krásný úsměv, mužská část osazenstva hádající sestavy proto začne už od samého začátku trousit poznámky typu „Muž roku“ atd. Ukáže se, že nebyli daleko od pravdy. Radek se totiž živí jako striptér, což nečekaně rozparádilo moderátorku a novinářku Danielu Písařovicovou. To se ale jejímu partnerovi Ondřeji Brzobohatému zrovna moc nezamlouvalo.

Řadu "hádajících" celebrit tentokrát rozšířila modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (28). Ta po chvíli vyptávání Radkovo povolání vytušila a začala mu dávat otázky trochu víc na tělo. „Objednávají si vás spíše ženy? A jste pouze lehce oděn?“ zeptala se osvaleného muže sympatická kráska.

Host ale zakroutil hlavou, což Andreu lehce zmátlo. Vtom jí přispěchala na pomoc Daniela. „Když má na začátku na sobě toho policajta, tak není lehce oděn. To je těžce oděn,“ pronesla zkušeně. Netušila ovšem, co svým výrokem způsobí.

Daniela terčem vtípků

Její tehdy ještě utajený partner Ondřej Brzobohatý jen vyvalil oči. „Jo policajta, aha,“ pronesl škádlivě směrem ke své nové lásce. „Danielo, takže vy se s Radkem znáte, jo?!“ přilil trochu oleje do ohně moderátor pořadu Libor Bouček. „Hasiče! Záchranáře! Motorkáře! Doktora!“ začal Danielu jakoby s humorem parodovat Ondřej.

Krásná Daniela se se smíchem bránila, že tyhle věci zná jen od kamarádky, tomu ovšem nikdo z přítomných pánů nechtěl věřit. „Jo, to určitě!“ vmetl jí zpátky Ondra s jistou dávkou ironie zpátky Ondra, který se s novou přítelkyní ukázal na veřejnosti poprvé před dvěma týdny na oslavě 80. narozenin Petra Jandy, jak informoval eXtra.cz.

Striptér Radek, který vystupuje pod uměleckým jménem Christopher, se pak o své práci rozpovídal trochu detailněji. Zmínil také posilovnu, do které si chodí hýčkat své svaly. „Já myslel, že jste říkal, že svaly nejsou při vašem povolání důležité,“ skočil mu pohotově do řeči Ondřej Brzobohatý. „Já myslel, že se můžu nacpat Mekáčem, KFC a pak večer: ‚Haló, holky, tady mě máte,'“ dodal za divoké gestikulace rukama, jimiž napodoboval vlnění špeků.

„Jsou holky, kterým se to líbí,“ rázně mu do toho vstoupil Libor, který tím chtěl jasně odkázat na svůj případ. „A že jich je! Hodně!“ podpořil jeho názor herec Jakub Prachař (38), který zase evidentně vycházel ze své zkušenosti. Korunu tomu ale nakonec stejně nasadila Daniela. „Pánové, vy byste mohli založit nějaké pěkné trio!“ pronesla a tím měla rozhodně na mysli trojlístek Libor, Ondřej a Jakub.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy