Má vždy bezchybný make-up, pečlivě namalované rty a řasy a profesionální pohled. Mladý James Charles (17) je prvním mužem, který se dostal na titulní stranu časopisu Covergirl. Je tedy prvním Coverboyem vůbec. A ihned se stal hitem Instagramu. Má už více než půl milionu fanoušků a 75 tisíc předplatitelů na YouTube kanále.

„Jsem úplně mimo! Jsem nadšený a ohromený. Šťastný a udivený a samozřejmě v šoku. Oznamuji vám, že jsem nejnovější tváří Covergirl,“ napsal James na svůj Instagram. „Jsem první muž, který reprezentuje tuhle značku. Jsem nadšený, že můžu spolupracovat s tak kultovní značkou,“ dodal.

Od roku 1961 poprvé prezentuje značku Covergirl muž. James se proslavil hlavně na sociálních sítích a na kanále YouTube. Zveřejňuje videa, kde učí muže i ženy nanášet make-up.

Dokonce měl už i tu čest nafotit pár fotografií se zpěvačkou Katy Perry. Ta z něj byla nadšená a hned se musela všem fanouškům pochlubit na Instagramu. „Další úžasná Covergirl vás dostane. Je mi ctí představit vám nového Coverboye Jamese Charlese,“ napsala k fotografii. James tak půjde ve stopách modelek Christie Brinkley, Cybill Shepherd i první zástupkyně značky Jennifer O'Neill.