Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První misska Christová září štěstím. Podělila se o krásný snímek s vnučkou

Ivana Christová se pochlubila vnučkou: První miss září štěstím
Zdroj: Se svolením Daniely Zajíček Christové
+ Další fotografie
Rodina

Ivana Christová (51) si užívá být babičkou. Zatímco dcera první novodobé Miss Československa z roku 1989 Daniela odjela na po delším čase na dovolenou, maminka se jí postarala o malou holčičku. Christová se podělila o radostné chvíle se svou vnučkou na Instagramu.

Ivana Christová se stala babičkou letos v únoru poté, co její dcera Daniela Zajíček Christová (27) porodila malou Zoju. Jak už to bývá zvykem, malé dítě nedá rodičům vydechnout. Proto se maminka s tatínkem nedávno vydali na dovolenou.

Malou Zoju ale nechali rodiče u babičky Ivany. Ta rozhodně neměla nic proti, ostatně s malou vnučkou ráda tráví každou volnou chvilku. A rodiče Zoji jsou za to patřičně vděční.

Rodiče si odpočinuli

„Cestování v dnešních časech skoro po dvou letech je aspoň pro mě velká vzácnost. Děkujeme, Karlovy Vary, bylo nám nádherně. A děkuji, má drahá Ivano Christová, za vyvenčení,“ napsala Daniela v příspěvku na sociální sítě.

K příspěvku přidala i fotku šťastné babičky s malou vnučkou. Ivana vzala Zoju do restaurace a  první novodobé Miss Československa z roku 1989 to s malou princeznou v náručí náramně slušelo. 


Související články

Další články