Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První Miss Ivana Christová (50) je babičkou: Nádherná dcera dala dítěti neobvyklé jméno

Zdroj: Archiv Ivana Christová / Archiv Daniela Zajíček Christová / Koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
POROD
První Miss Československa po roce 1989, dnes již padesátiletá Ivana Christová, se stala babičkou. Její dcera, Daniela Christová (27), porodila překrásnou holčičku, které dala nezvyklé jméno.

Novopečená maminka Daniela Christová oslavila 10. února narozeniny. Sama proto porod dcerky Zoji okomentovala jako ten nejkrásnější dáreček, který mohla ke svým dvacátým sedmým narozeninám dostat. "Děkuji gynekologicko-porodnické klinice v Ružinově za skvělou péči," dojala se kráska a nezapomněla poděkovat ani manželovi. Dechberoucí Vodnářka se momentálně živí jako beauty konzultantka. Svatbu s Milošem Zajíčkem před veřejností tajila.

Ivana Christová byla roku 1989 jednohlasně zvolena porotou jako nejkrásnější žena v Československu. To se příliš nelíbilo divákům, kteří modelku vypískali. Ivana přiznala, že ji reakce diváků mrzela, ale díky modelingu v zahraničí a spoustě práce se z nenávistných reakcí brzy oklepala. Ivana také v minulosti prožila bouřlivý vztah s agresivním partnerem. Rozvést se nechali, když nebyl malé Daniele ještě ani rok.

Související články

Další články