Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První měsíce těhotenství byly hrozné, přiznala Švantnerová. Netrpělivě čeká na rostoucí bříško

+ Další 4 fotografie

Modelka Nikol Švantnerová před nedávnem oznámila radostnou novinu. Se svým partnerem Ondřejem čeká potomka. Pro pořad Showtime na CNN Prima News se nyní svěřila s tím, jak prožívala začátky těhotenství, které nebyly jednoduché i o tom, zda bylo miminko plánované. "První měsíce mi to nejdřív nedocházelo, pak přišly takový ty náročnější měsíce, kdy mi nebylo úplně nejlíp a bylo to fakt hrozný. Teď jak se to přehouplo, tak si to začínám konečně užívat," uvedla modelka.

Těhotenství je krásné ale i komplikované období. Své o tom ví modelka Nikol Švantnerová, která se o tom, jak ho prožívá, rozmluvila pro pořad Showtime na CNN Prima News.

Nebylo mi nejlíp

"Je to změna pro mě všechno, opravdu musím říct, že všechno, teď už si to začínám užívat. První měsíce mi to nejdřív nedocházelo, pak přišly takový ty náročnější měsíce, kdy mi nebylo úplně nejlíp a bylo to fakt hrozný. Teď, jak se to přehouplo, tak si to začínám konečně užívat, už jde i bříško vidět, tak mi to víc dochází a je to super. Nikdy jsem nevěřila, že tohle někdy řeknu, nebo že z toho budu tak nadšená a je to opravdu nejkrásnější období, který může ženská prožívat a jsem za to nesmírně vděčná a šťastná, takže fakt si to užívám a těším se, až si to začnu užívat ještě víc," prozradila Švantnerová.

Modelka odpověděla i na to, zda bylo její těhotenství plánované, nebo se stalo takříkajíc náhodou. "Neříkám, že jsme to plánovali takhle rychle, ale vzhledem k tomu, že už na to mám věk a říkali jsme si, že nevíme zda se to povede, jestli se to povede za rok, za dva, tak ono se to povedlo hned a já jsem za to hrozně ráda. Kdybych čekala, tak si to potom vyčítám, protože je to opravdu super. Není to tak, že by mě to nějak omezovalo, já jsem pracovala už hodně let, pořád jsem se za něčím honila, takže si myslím, že nastal ten čas si to užívat a začít trochu odpočívat," vysvětlila Nikol.

Miminko už je jako avokádo

"Budeme začínat pátý měsíc, takže si myslím, že by se už opravdu mělo něco vyloupnout. Vždycky sleduju aplikaci, kde mám tu velikost miminka, kde je jako ovoce, nebo jako zvířátko. Vždycky si říkám - sakra už je velký jako avokádo a avokádo je velký, to tam musí být už někde vidět. Takže si myslím, že to bude každým dnem. To slyším i od kamarádek, že se probudím a už to bude zase větší. Ale když se najím, tak je velký," odpověděla pak na otázku, v jakém je nyní měsíci.

Pohlaví svého dítěte však zatím Švantnerová netuší. "Nevíme, nevíme, pořád ještě nevíme. A já bych to ani neřekla, budeme si to nechávat chvíli pro sebe. A chceme to udělat i jako překvapení pro rodinu. Já to samozřejmě chci vědět hned, už jsem se teď ptala, když jsme tam byli. Já jsem hrozně zvědavá, ale necháme si to potom zase chvíli pro sebe," odpověděla Nikol.

Plakala dojetím

V reportáži Švantnerová rovněž prozradila, jakým způsobem řekla o těhotenství svému partnerovi Ondřejovi. „Jsem si plánovala, jak u toho budu krásná a nevím co všechno, ale ne, měla jsem u toho mastnou hlavu, plakala jsem dojetím, štěstím. Přítel zrovna sekal zahradu, bylo to opravdu tak strašně spontánní, ale tak to asi mělo být," smála se modelka.

Páru dlouho nedocházelo, jaké mají štěstí. "V tu chvíli jsme jen tak na sebe koukali a říkali - aha, ty brďo, ale až když jsme byli spolu poprvé na ultrazvuku a viděli jsme spolu miminko, slyšeli jsme to srdíčko a všechno, tak nám to neskutečným způsobem rychle došlo, a teď si to užíváme oba dva. Ale opravdu to první oznámení bylo hodně vtipný," řekla s úsměvem Švantnerová, která dodala, že jména už mají s partnerem připravená, ale neprozradí je.

Radostnou novinku oznámila brunetka minulý měsíc na sociálních sítích, kde ukázala i snímek z ultrazvuku. Spolu s přítelem, podnikatelem Ondřejem, tak brzy budou tři.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy