Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

První měsíc v pákistánském vězení: Heroinová Tereza se psychicky zhroutila

+ Dalších 40 fotografií
Tereza je na dně
Pašeračka Tereza Hlůšková (22) si brzy odkroutí první měsíc v pákistánském vězení, kam nastoupila 20. března letošního roku. Do České republiky se dostaly informace o jejím stavu. S blížícími se Velikonocemi je na tom psychicky velmi špatně...

Podle Blesku Tereza trpí depresemi. „Tereza nespala. Byla celou noc vzhůru. Byla zničená,“ uvedla pro zdroj portálu její spoluvězeňkyně s tím, že její stav se váže na blížící se tradiční křesťanský svátek. „Blíží se Velikonoce a ona je ve vězení a pláče. Chybí jí její rodina,“ tvrdí žena z prostředí věznice.

Podle všeho se Tereze snaží dozorkyně pomoci. A udělaly jí radost novým oblečení,. „Dozorkyně darovaly Tereze překrásné pákistánské šaty, které si na Velikonoce může obléknout,“ uvedl zdroj s tím, že na Velikonoční pondělí pro ni ve vězení chystají překvapení. Zatím však není jasné, o co se jedná.

Tereza za pašování heroinu dostala trest ve výši osmi let a osmi měsíců. Proti trestu se ona i státní zástupce odvolali.

Mohlo by vás zajímat

Další články