Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První menší zranění i drsné instrukce: Soutěžící Survivora nesměli vidět svůj odraz ani vodu

Survivor 2022: První zranění soutěžících
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
podmínky

V nejdrsnější reality show této doby Survivor bojují dva týmy, které půjdou tvrdě proti sobě. Jde totiž o postup i boj o nejrůznější ceny ve velmi náročných soutěžích. Redakce eXtra.cz měla možnost u jedné ze soutěží být, avšak za velmi striktních instrukcí - soutěžící nesmějí vidět vodu, jídlo, ale také svůj odraz, třeba v brýlích, aby jim to nerozhodilo psychiku a nenarušilo jejich rozpoložení. Dokonce jsme byli svědky prvních menších zranění. Níže si přečtěte detaily.

Účastníci reality show Survivor Česko a Slovensko budou rozděleni na dva týmy. První tým ponese hrdě červenou vlajku a pod názvem MAO v něm budou bojovat celebrity. Diváci tak v tomto týmu uvidí za Česko Ivu Pazderkovou, Nikolu Čechovou, Tomáše Zástěru, Vojtu Drahokoupila, Chili, Barboru Jánovou a Matěje Paprčiaka. Za Slovensko pak budou bojovat Daniel "GoGo" Štrauch, Xénia Gregušová, Gábor Boráros, Nathan Christián Dzaba a Veronika Havlik.

Druhý tým s názvem AZUA bude hájit barvu modrou a sestavený bude z "lidí, jako jste vy“. Veškeré své síly do něj vloží Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Monika Kačmaříková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

Tyhle týmy se již několikrát utkaly v náročných soutěžích, během kterých vyhrávají imunitu, ale také různé odměny, které jim zpříjemní život na pustém ostrově.

Soutěžící nemohli vidět láhev s vodou, ale ani svůj odraz

Redakce eXtra.cz mohla být přímo u jedné ze soutěží. Ještě než oba týmy vstoupily na natáčecí plac, pořadatelé nám jako sledujícím udělili jasné instrukce - schovejte si veškeré občerstvení včetně vody, ale také si sundejte brýle, nebo cokoli, kde by se případně soutěžící mohli vidět v odrazu.

Voda nebo jakékoli jídlo by mohlo již po pár dnech na ostrově soutěžící velmi vyvést z míry. V brýlích nebo jiném odrazovém materiálu by se mohli jednoduše vidět, což mají zakázané, a poprvé se uvidí až za odměnu nebo poté, co budou ze soutěže vyřazeni.

Pár soutěžících kolem nás bez jakéhokoli kontaktu prošlo a bylo znát, že jsou již poměrně zmožení, ale také bez hygienických potřeb. Také jsme byli svědky prvních menších zranění, která si přivodili v džungli, ale také během soutěžení.

Samotná soutěž byla po fyzické stránce velmi náročná. Aktivita proběhla v čase, kdy venkovní teplota v Dominikánské republice dosahovala ke třiceti stupňům ve stínu. Všeobecně bylo znát, že oba týmy jsou sehrané a bojovaly do posledních sil, vítězství si ale může odnést pouze jeden. Druhý tým pak odjíždí bez odměny a energie zpět na ostrov, kde není téměř nic.

Podle informací produkce budou účastníci takhle soutěžit téměř každý den.

Survivor Česko & Slovensko můžete sledovat už 10. ledna 2022 na Voyo a následně od 11. ledna 2022 ve 20:20 ve vysílání TV Nova.

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy