Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

První letošní úplněk spolu se zatměním bude mimořádně silný! Štíři se otevřou, Lvi selžou

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
ÚPLNĚK
V pátek 10. ledna nás čeká pořádná magická podívaná. Spolu s úplňkem, kterého se dočkáme ve 20:21 hodin, nás čeká i výrazné zatmění Měsíce, které budeme moci sledovat pouhýma očima. K maximální fázi zatmění dojde ve 20:09 hodin. Jedná se o polostínové zatmění, při kterém se Měsíc přiblíží shora k plnému zemskému stínu na nejmenší vzdálenost. Měsíc ve fázi úplňku bude pod nadvládou citlivého, ale i náladového Raka. Jakými náladami a pocity se necháte unést? A které znamení opustí své sny? To i více se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, při tomto úplňku společně se zatměním nebudete mít své city zcela pod kontrolou. Jste sice nakloněni změnám, ale pokud vás opustí inspirace, můžete snadno opustit své sny a upadnout do depresí. Co radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, právě tento úplněk vás zbrzdí a nebudete schopni rychle vyrazit vpřed. Ovšem energie Raka a zatmění Měsíce vám pomohou odhalit, co vám vaše okolí chce opravdu říci. Rádi se dozvíte vše, co se týká vaší osoby. Kde nemá cenu riskovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, při tomto úplňku musíte začít jednat! Měsíc si vzpomene na nepříjemnosti, na které jste se vykašlali. Bude potřeba se tomu postavit čelem. I když jsou energie Raka milostivé, tentokrát vám to neprojde! Rak totiž nedělá zbrklé kroky jako vy. Do čeho se musíte pustit? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, tento úplněk je pro vás mimořádně silný. Energie budou lítat nahoru a dolů. Ale dokážete předem odhadnout všechny podrobnosti. Zatmění Měsíce rozhodně neukazuje na úspěch, ale na to, že máte být připraveni jako vždy a možná ještě více. Co nesmíte nyní rozhodně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, úplněk v Raku vám zastaví touhy po riskování. V tomto období to opravdu není vhodné ani pro vás a mohlo by to zasáhnout i vaše nejbližší. Dávejte si pozor na své finance. Rak nemá rád mrhání prostředky. Co by se mohlo stát? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, při tomto mimořádném úkazu se může objevit silná vyčerpanost. Energie Raka toho nezvládá tolik, co vy. Uberte plyn a hlavně přestaňte hazardovat se svým zdravím. Díky své kreativitě si otevřete novou cestu. Kam? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento úplněk vás po duševní stránce semele. Citlivé energie a zatmění v kombinaci s vaším já vám mohou způsobit pád na dno. Žádné snažení nebude bráno vážně. Tuto konstelaci musíte prostě překonat. Co byste měli o magické noci udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, nedělejte okliky a nevracejte se tam, kde může dojít ke zklamání. Na druhou stranu se k vám energie Raka budou chovat přátelsky. Díky citlivosti Měsíce přijde na řadu i otevřenost, kterou by od vás málokdo čekal. A co jste schopni nyní udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, při této výjimečné konstelaci byste měli zapomenout na bolest a měli byste si udělat radost. Vyrazte ven s přáteli nebo si kupte něco hezkého na sebe. Jen pozor: při těchto energiích byste se neměli nikomu svěřovat. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, trocha skromnosti vám neuškodí. Necháváte se opečovávat, ale vaše ignorace ostatnímu příbuzenstvu škodí. A proto vám energie tohoto úplňku ukáží, jak můžete být zranitelní. Na co byste si měli dát velký pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, do některých osob investujete až příliš energie. Váš soucit může být po zásluze potrestán. Vyhýbejte se osobám, které mění své nálady příliš často. Co se při tomto měsíci ukáže? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, budete přecitlivělé, budete utrácet a budete mít pocit, že vám všichni ubližují. Vaše emoce budou nevyzpytatelné. Je také velice pravděpodobné, že se stáhnete do sebe. A co ještě uděláte? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články