Nebylo by se čemu divit, kdyby mezi lidmi, co spolu tráví tolik času jako na natáčení tohoto pořadu, vzplála láska. Přeci jen mají společné záliby, musí tvrdě trénovat a ta tréma by snad každého stmelila.

Čím dál tím blíž má k sobě Anička Slováčková (21) s Davidem Gránským (24). O jejich náklonnosti si už štěbetají i vrabci na střeše, včera je měli dokonce načapat paparazzi, jak herec s dcerou Dády Patrasové (60) čeká jako pravý gentleman na taxi a pak ji dlouze políbí.

Ano, může to být jen kamarádské gesto, ale to by ten polibek nebyl tak zdlouhavý a je snad i slepému jasné, že na sexy blondýnce může oči nechat. Ani jeden se k novému vztahu nechce přiznat, přeci jen je sexidol zadaný a jeho přítelkyně je prý pěkně žárlivá, ale to je teprve jen začátek soutěže.

Budou spolu i nadále trávit víc a víc času, to se ukáže, jak jim na sobě záleží a jestli ten žár vášně vzplane naplno, nebo nakonec to radši utnou a budou dělat, že se nikdy nic nestalo. Ale ta chemie je poznat i na sto kilometrů daleko…