Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

PRVNÍ LÁSKA V TVÁŘI? Neuhádnete, kteří dva soutěžící mají k sobě blíž, než je zdrávo!

Že by noví milenci?
+ Další 2 fotografie
V neděli se teprve odvysílal první díl divácky oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas a už to vypadá, že tu máme lásku na obzoru. Dva ze soutěžících k sobě mají tak blízko, že to už překračuje kamarádskou mez. Mezi kým to mělo pořádně zajiskřit?

Nebylo by se čemu divit, kdyby mezi lidmi, co spolu tráví tolik času jako na natáčení tohoto pořadu, vzplála láska. Přeci jen mají společné záliby, musí tvrdě trénovat a ta tréma by snad každého stmelila.

Čím dál tím blíž má k sobě Anička Slováčková (21) s Davidem Gránským (24). O jejich náklonnosti si už štěbetají i vrabci na střeše, včera je měli dokonce načapat paparazzi, jak herec s dcerou Dády Patrasové (60) čeká jako pravý gentleman na taxi a pak ji dlouze políbí.

Ano, může to být jen kamarádské gesto, ale to by ten polibek nebyl tak zdlouhavý a je snad i slepému jasné, že na sexy blondýnce může oči nechat. Ani jeden se k novému vztahu nechce přiznat, přeci jen je sexidol zadaný a jeho přítelkyně je prý pěkně žárlivá, ale to je teprve jen začátek soutěže.

Budou spolu i nadále trávit víc a víc času, to se ukáže, jak jim na sobě záleží a jestli ten žár vášně vzplane naplno, nebo nakonec to radši utnou a budou dělat, že se nikdy nic nestalo. Ale ta chemie je poznat i na sto kilometrů daleko…

Mohlo by vás zajímat

Další články