Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První kurzy na vítěze StarDance jsou tady: Kdo má podle sázkařů největší šanci na výhru?

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
STARDANCE
Jubilejní desátý ročník populární taneční soutěže Stardance se blíží. Soutěž samotná sice proběhne až na podzim, Česká televize už ale představuje soutěžící. K dnešnímu dni jich známe již osm a sázková kancelář Maxi-Tip jako první vypsala kurzy na vítěze. Která dvojice má podle sázkařů největší šanci vyhrát?

Jasnou favoritkou je podle bookmakerů dnes už bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (29), ovšem se zajímavým kurzem 1:3. Za vsazenou stokorunu tak sázející získá stovky hned tři.

„Gabriela má i přes skandální autobiografii širokou základnu fanoušků a mezi populací, která sleduje a hlasuje ve StarDance, bude mít jistě hodně příznivců. Navíc jako sportovkyně má předpoklady i uspět na parketu,“ komentuje šance na vítězství předseda představenstva Maxi-Tipu Karel Kabrna.

Na opačném konci kurzového žebříčku je známý youtuber Kovy s kurzem 1:15. „Youtuber Kovy spíše oslovuje mladou generaci na internetu, proto neočekáváme, že bude mít zase takovou voličskou základnu v TV,“ dodává Karel Kabrna.

Kurzy na vítězství ve StarDance 2019:

G. Koukalová 3,00 M. Ruml 5,00 R. Třeštíková 7,00 O. Ládek 8,00 M. Hanuš 8,00 V. Kubařová 8,00 T. Graves 12,00 K. Kovář 15,00

Související články

Další články