Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První kšeft vítězky Talentu Nikolety (11): Takhle řádila na obří párty!

+ Dalších 8 fotografií
Teprve jedenáctiletá bubenice Nikoleta Šurinová (11) si získala srdce statisíců diváků a vyhrála Česko Slovensko má Talent 2018. Z malé holčičky ze Slovenska se tak během několika málo minut stala milionářka. Kromě pohádkové výhry se jí ale otevřely i dveře k našlapané kariéře. Svůj hudební um předvedla na velkolepém večírku televize Prima v Praze!

Hosté z řad televizních osobností a dalších celebrit. Tak vypadal úterní večírek televize Prima, jehož největší hvězdou se stala vítězka letošního Talentu Nikoleta Šurinová!

Teprve jedenáctiletá dívenka ze Slovenska tam bubnovala a odrovnala naprosto všechny ve velkém nočním klubu, kde se párty konala. Video jejího fenomenálního vystoupení zveřejnila na Facebooku Linda Bernátová, někdejší Playmate a hvězda kulinářské show MasterChef.

Malou Nikoleta svedla v superfinále Talentu těžký boj s rapperem Bokim. Vítězství ale nakonec připadlo jí a rázem se z ní stala milionářka. Odnesla si totiž pohádkovou výhru ve výši 1 300 000 korun!

Související články

Další články