Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

První krůčky pomocí chodítka: Miroslav Etzler napsal z nemocnice další vzkaz!

Miroslav Etzler: První krůčky pomocí chodítka
Zdroj: Se souhlasem Miroslava Etzlera
+ Další fotografie
koronavirus

Herec Miroslav Etzler (56),  který nyní leží v nemocnici s nemocí covid-19, poslal svým fanouškům na Instagramu další vzkaz. Popsal v něm, jak pomocí chodítka a dalších dvou sestřiček urazil první kroky bez kyslíku."Včera jsem se konečně oholil a nejen, že to byla práce téměř na hodinu, ale bez pomoci laskavé sestřičky bych ji nezvládl. Pomocí chodítka a dalších dvou laskavých sestřiček jsem bez kyslíku urazil svůj první kousek cesty. Všechno je náročné. Ukrutně. Mám tady hodně času na přemýšlení a vím, že hlavním důvodem těchto těžkostí je v mém případě absence očkováni. Nic se nedá dělat. Je to tak, jak to je." Tímto vzkazem pozdravil herec Miroslav Etzler své fanoušky na sociální sítí Instagram.

Herec tam tráví už několikátý týden poté, co se u něj potvrdila nákaza koronavirem. Následně se u něj vyvinul obustranný zápal plic. " Děkuji opětovně nemocnici v České Lípě a fšem zdravotníkům v celé naší zemi za jejich neuvěřitelnou práci. Děkuji. Dávejte na sebe všichni pozor, mějte se krásně a hlavně…….buďte zdraví," dodal viditelně vysílený herec.

Etzler z nemocnice komunikuje se svými fanoušky od počátku léčby. V minulosti musel dokonce odrážet nepravdivá nařčení z toho, že nemoc pouze hraje. „Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyl odmítačem očkování. Jen jsem jej velmi hloupě odkládal, a to považuji za hrubou, špatnou chybu. Kvůli lékařům, své rodině i blízkým," vzkázal Etzler ve svém předchozím příspěvku, ve kterém se ohradil proti některým spekulacím „Nemám sílu odpovídat, pište cokoliv, ale prosím ne lživě," vzkázal Etzler.


Související články

Další články