Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První kopačky roku: Miss Jandová už nepatří do harému „Zlatníka“ Hájka! Která kočička je další na řadě?

Miss Jandová je volná.
Zdroj: www.herminapress.cz

Asi nejzapomenutější Miss Česka Zuzana Jandová (27) je volná.

Z její komunikace na Facebooku je zřejmé, že už nepatří k vyhlášenému buldozeru dámských šoubyznysových srdéček Robertu „Zlatníku“ Hájkovi (47), který má na pažbě takové zářezy jako další Miss Kateřinu Sokolovou (26), hanbatou zpěvačku Šárku Vaňkovou, modelky Terezu Zimovou (29) nebo starou špatnou Agátu, rozenou Hanychovou, provdanou Prachařovou a brzy už tutově zase Hanychovou (29).

Která slavná kráska je na řadě, je zatím záhadou, ale nějaká určitě. Pár, který spolu byl od loňského léta, sice rozchod nijak neventiluje a eXtra.cz je prvním bulvárem, který o něm informuje, ale je to sichr, to nám věřte. Krom Facebooku Jandové nám to totiž potvrdil neznámý muž afroamerického původu v temném průchodu v pražských Jinočanech a pak také pan Přemysl Rada z pražských Řeporyjí, který se nikdy nemýlí a po menším nátlaku nám prozradil, že kopačky měl dát Hájek Jandové.

Jandová se krátce po vítězství uchýlila za štěstím do italského Milána a poměrně dlouho to táhla s horkokrevným podnikatelem a futsalistou Ago Simitčim a bude zajímavé sledovat, zda jej po adieu od Hájka půjde odprosit, či zda je skutečně k dispozici k volnému lovu pro sexuchtivé Čechy a Italy.

Oběma gratulujeme, nebo vlastně negratulujeme, oběma přejeme, ať se s tím brzy vyrovnají (u seladona Hájka naprostá samozřejmost) a nic si z toho nedělají, dějí se na světě horší věci, podívejte se třeba na hokejovou Slavii nebo incident v Paříži.

Související články

Další články