Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

První intimní fotografie z luxusní dovolené Langmajera s Gondíkovou! Známý proutník odhalil pupek a mnohem víc!

Jiří Langmajer s Adélou Gondíkovou v Thajsku.
Zdroj: Facebook Prince tour

Dlouho se schovávali, vlastně nikdy na rovinu nepřiznali, že jsou spolu, ale když už v médiích jejich románek praskl, přestali od sebe Jiří Langmajer (47) a Adéla Gondíková (40) alespoň odskakovat, jakmile se k nim fotografové jen přiblížili na metr.

I když je nám jasné, že tahle dvojice nebude nikdy na večírcích lacině demonstrovat svoji lásku, překvapilo nás, že svoje intimní fotografie z dovolené poskytli k propagaci cestovní kanceláře, která jim tento pobyt zařídila. Langmajer známý svým přístupem k novinářům, který je jen o level slabší než ten Ondry Vetchého, na fotografiích dobrovolně pózuje jako vycvičený figurant a neustále se usmívá, čemuž se nedivíme, v takové krásné krajině, ale chraň bůh, aby se před ním objevily známé tváře fotící české celebrity!!!

Nám se podařilo zjistit, že s cestovní agenturou sídlící v Děčíně plánuje zamilovaná dvojice už brzy další cestu. Kam, to si necháme pro sebe.

Související články

Další články