Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První intimní fotka: Agáta Hanychová ukázala žhavou chvilku s novým milencem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Láska je láska
Na tyto rty už může Jakub Prachař (36) definitivně zapomenout! Agáta Hanychová (34) je po krachu manželství znovu po uši zamilovaná. Nového přítele ulovila záhy po Jakubově odchodu a nemůže se ho nabažit. Modelka se odhodlala, vzala foťák a ukázala, jak spolu laškují na kanapi!

„Někdy je něco jasné od prvního pohledu. Šťastná holka,“ raduje se Agáta Hanychová. Fanouškům ukázala fotku, na které je v objetí a při polibku s novým partnerem. Jakub Prachař už má u ní navždy utrum!

O novém vztahu Hanychové se začalo šuškat už počátkem prosince. Agáta pak kápla božskou a potvrdila, že randí s jednatelem realitní kanceláře Zdeňkem Turkem. Bylo však znát, že s odhalováním soukromí v zárodku lásky hodlá být opatrná. Před týdnem vyfotila jen milencovu ruku, teď se odhodlala i ke zvěčnění pusinkování.

Našla Agáta ve Zdeňkovi příštího životního partnera? To se ukáže v nadcházejících dnech. Jisté je zatím jenom jedno – dvojici to spolu náramně sluší!

Související články

Další články