Holky byly nejlepšími kamarádkami, dělaly spolu vše. Ladilo jim to na hřišti i v soukromí. Pak ale přišel bláznivý nápad jejich kouče a manžela Maki Simona Nausche obě rozdělit. Z jeho úst vyšel i směšný důvod. K rozdělení prý došlo proto, že je Kiki moc malá.

Malá, nemalá, s novou spoluhráčkou to Slukové vůbec nejde a navíc jsou k smíchu i fanouškům. Ti jim vymysleli novou přezdívku Maki a Špeki, což je reakce na ne zrovna sportovní postavu Hermannové, nové parťačky Slukové.

Předminulý týden si Maki vzala Rakušana Simona Nausche, a jelikož mezi oběma dívkami stále panuje rivalita, tak to Kiki nemohla nechat jen tak. Hned další víkend si vzala svého přítele Martina. Nutno říct, že jí to ve svatebních šatech opravdu moc slušelo, možná snad více než Maki.

„Tak nějak jsem vždycky věřila, že si jednou vezmu kluka svých snů… A včera se mi to splnilo. Nemohla jsem najít lepšího,“ uvedla Kolocová na svém Facebooku. „Ale že se v závěru večera přemění v hrdinu, který spolu s našimi nejlepšími kamarády dokáže jednomu z rodinných přátel zachránit život, to jsem opravdu nečekala. Život je pomíjivý, myslete na to a buďte šťastní!” dodala volejbalistka a tak trochu prohlásila svého muže za hrdinu.

Holky si dlouho malovaly, jak jedna druhé půjdou za družičky. To ale nevyšlo. Sluková Kolocovou předminulý víkend na svatbu ani nepozvala. V podobném duchu probíhala i veselka uplynulý víkend. Jo, Maki a Kiki už asi nikdy nebudou jako dřív.