Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První foto ze svatby Děrgela a Frösslové: Hvězdy seriálu Ordinace už jsou svoji

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
je to krása
Mají spolu téměř tříletého syna Vavřince, ale na svatbu pořád nebyl čas. Jenže teď už je vše jinak. Herec Patrik Děrgel (30) si konečně vzal dlouholetou přítelkyni Markétu Frösslovou (31).

Oba zamilovaní manželé se pochlubili první fotkou, ze které láska jen kape. „Měli jsme svatbu! Markéta a Patrik,“ napsal Patrik Děrgel k fotce na Instagramu.

Markéta Frösslová byla dříve spojována například s herci Kryštofem Hádkem nebo Vojtou Dykem (33). S Patrikem Děrgelem se seznámila při natáčení seriálu Cesty domů.

Vtipné je, že Markéta a Patrik už jen svatbu mají za sebou – scénáristé kultovní Ordinace jim ji nachystali v dějové lince oblíbeného seriálu. Po prázdninách oblíbené herce v Ordinaci budete vídat pravidelně. Děrgel bude v seriálu představovat syna doktora Máry neboli Roberta Jaškówa a Markéta jeho ženu Táňu, která svým příchodem rozbouří poklidné vody.

Související články

Další články