Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První foto ze soukromí: Vévodkyně Meghan se pochlubila malým Archiem

Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 47 fotografií
Malý Archie
Oficiální focení už mají za sebou, nastal čas na snímky ze soukromých okamžiků! Meghan Markle (37) si užila svůj první Den matek v nové roli a při té příležitosti se pochlubila novorozeným synem. Vévodkyně ze Sussexu celému světu ukázala, jak si užívá společné chvilky s malým hrabětem Archiem (6 dní).

Harry (34) s Meghan (37) prožívají nejšťastnější dny v životě. A na královskou rodinu nezvykle se o ně nezdráhají podělit se světem.

Vévodkyně ze Sussexu si na Instagram nechala vystavit rozkošnou fotku s malým Archiem. Jsou mu na ní sice vidět jenom nožky, zato jde pravděpodobně o vůbec první soukromý snímek urozeného chlapečka.

Den matek slavila Meghan poprvé v nové rodičovské roli. „Vzdáváme hold všem matkám – minulým, současným, nastávajícím. A těm, které už tady nejsou, ale nikdy se na ně nezapomene,“ stálo u dojemného příspěvku. „Ctíme a oslavujeme každou z nich,“ psalo se u něj ještě.

Není pochyb, že Meghan a Harry nikdy nebyli spokojenější. Krásnou fotkou tak utlumili spekulace, které se v posledních dnech vyrojily. Jedni tvrdí, že Meghan si syna nechala odnosit náhradní matkou, jiní zase zpochybňují princovo otcovství.

Související články

Další články