Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

První foto z tragédie: Takto dopadlo auto nevinného otce ze Slovenska. Zabil ho šílenec z Polska

Tragická nehoda na Slovensku.
Zdroj: KR PZ Žilina
+ Další 4 fotografie
Poklidná neděle se změnila na strašlivou událost! Porsche, Ferrari a Mercedes. To jsou vozy, ve kterých závodili tři Poláci na Slovensku. Jedno z aut však při rychlé jízdě narazilo do škodovky v protisměru a způsobilo tak smrt Štefana (†42), otce od rodiny. Smrti nešlo uniknout. Tragédie se stala u města Dolný Kubín.

Byl v nesprávný čas na nesprávném místě. Vcelku poklidnou neděli narušila zběsilá jízda třech Poláků v luxusních vozidlech. Vysoká rychlost a následná srážka s jedním z aut byla náhlá. To se stalo osudným panu Štefanovi, který srážku s vozem nepřežil. V autě cestoval se svou rodinou.

Slovenská policie nyní řeší případ třech mužů, kteří na Slovensku závodili s drahými auty a v protijedoucí škodovce zabili otce od rodiny. „Ve vysoké rychlosti a přes plnou čáru nezvládli předjíždění. Řidič Mercedesu se ještě stačil zařadit, řidič Ferrari přibrzdil, načež do něj vzápětí narazil řidič Porsche, který se čelně srazil se slovenským řidičem Škody,“ uvedla policie.

Slovenský řidič byl zraněn tak těžce, že nehodu nepřežil. Těžká zranění utrpěla i padesátiletá spolujezdkyně. Jedenadvacetiletý spolujezdec utrpěl zranění lehká. Podle dechových zkoušek polští „závodníci“ nepili alkohol.

Mohlo by vás zajímat

Další články