Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

PRVNÍ FOTO z nemocnice! Hana Krampolová vyděsila lékaře svou vyhublou postavou

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Stav manželky herce Jiřího Krampola (80) Hanky Krampolové (57) byl ve čtvrtek velmi vážný a musela v Tunisku, kde je s finalisty soutěže Muž roku 2019, náhle do nemocnice. V sobotu se ale vše značně změnilo. Hanka komunikuje a dokonce už má chuť k jídlu...

Organizátor soustředění soutěže Muž roku 2019 David Novotný, jehož hostem jsou i manželé Krampolovi, svolal tiskovou konferenci pro přítomná média. Byl přítomen i Jiří Krampol (80) a lékařka, která se skupinou jela.

„Diagnóza nebyla kolaps organismu, ale vyčerpání a nechutenství. Hance je mnohem lépe a během dvou dnů by nejpozději měla být propuštěna,“ řekla eXtra.cz lékařka a pokračovala o tom, že lékaře zaskočila Hančina vyhublá postava. „Nevěděli, že tak vypadala už předtím,“ vysvětlila Ivana Němečková.

Jiří Krampol měl radost, že Hanka je v pořádku a že jí byla zajištěna špičková péče. Zatím stále leží na jednotce intenzivní péče, všechna vyšetření dopadla dobře a v sobotu večer by měla být umístěna na běžný nemocniční pokoj.

Související články

Další články