Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

PRVNÍ FOTO Z GARÁŽOVÉHO VĚZENÍ: Policie totálně selhala. Nyní kriminalisté ukázali, kde obě děti bojovaly o život

Tady Zdeněk H. věznil Dana a Janu.
+ Dalších 11 fotografií
Kriminalisté ukázali, kde podivín Zdeněk H. věznil Daniela (16) a Janu (13). Garáž byla přestavěna na vězení. Jak dlouho by tu děti byly? Policie totálně selhala. Děti musela najít a osvobodit Danova matka.

Kriminalisté konečně ukázali garáž, kde Zdeněk H. 10 dnů věznil šestnáctiletého Daniela a o tři roky mladší Janičku.

Danielova rodina nedokáže pochopit, proč jim kriminalisté nepomohli a proč celou věc bagatelizovali.

Je jasné, že policie případ těžce podcenila. Obě děti v garážovém vězení byly v kritické situaci. Podle Dana jim únosce vyhrožoval, že je zakope pod zem.

Kriminalisté dnes uvedli, že vůbec nepočítali s variantou, že by děti mohl někdo věznit. Policisté tvrdí, že si mysleli, že děti samy utekly!

Obě děti naštěstí našla Danova máma. Její syn jí dokázal poslat dopis, ve kterém byla tajná šifra – dopis najdete ZDE.

Díky tomu rodiče zjistili, kde jejich děti jsou! Jana dokonce uvedla, že by je policie nechala v garážovém vězení umřít.

„Jsem ta unesená a řeknu vám, toto je pravda. V neděli nás unesl a byli jsme tam 10 dní. Bylo to hrozné šílenství a nikomu to nepřeju a policii nesnáším – nezachránili nás; jeho rodiče nás zachránili, akorát policisté nás dostali ven, ale nechtěli přijet, proto nesnáším policii, protože by nás tam nechali umřít,“ napsala Jana na Facebook.

„Každá hlídka měla popis i fotografii obou ztracených dětí,“ uvedla vedoucí litoměřického územního odboru Helena Pšeničková na tiskovce na Krajském policejním ředitelství v Ústí nad Labem.

„Kolem desáté hodiny večer proběhla prověrka na místě v areálu garáží. Děti nebyly nalezeny. Nic nenasvědčovalo tomu, že se tam v tu dobu nacházely,“ řekl novinářům náměstek ředitele krajské policie Zbyněk Dvořák. Druhý den tam ale už děti byly. Policisty ke garážím musela dotáhnout Danečkova matka.

Policie nicméně tvrdí, že prý vůbec nepochybila.

Mohlo by vás zajímat

Další články