Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

První foto z DOMU SMRTI: Tady byl popraven slovenský novinář a jeho přítelkyně!

První foto z domu smrti.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak plánoval život se svou snoubenkou Martinou. Oba jsou nyní po smrti. Zabil je najatý vrah. Slováci se ptají, co bude dál. Podívejte se na dům, který zavražděný páreček rekonstruoval. Tady byla dvojice zavražděna!

Na Slovensku ve Velké Mači byl zastřelen novinář webu Aktuality.sk Ján Kuciak. Věnoval se zejména tématice daňových podvodů a úniků. Zavražděna byla i jeho partnerka Martina K. Podle portálu sme.sk poslala do domu ve Velké Mači policii Martiny matka, která se nemohla dceři dovolat Slovensko je v šoku.

Nyní se můžete podívat na fotky domu, ve kterém byl zamilovaný pár popraven. Probíhala v něm rekonstrukce, dvojice si chtěla svoje hnízdečko lásky zvelebit k obrazu svému. Celý život měli před sebou, mezi čtvrtkem a pátkem však byli zavražděni.

Novináři, kteří psali o vládní straně Smer, se nyní bojí o život a budou zřejmě žádat o policejní ochranu. Slováci se ptají, kdo další je na řadě a kdo další bude popraven mafiány. Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar na tiskové konferenci potvrdil, že se pravděpodobně jednalo o nájemnou vraždu. Ján Kuciak mapoval zejména problémy kolem slovenské strany Smer.

Na začátku února psal Kuciak o IT firmě Anext, která sídlí v budově oligarchy Jozefa Brhela, píše portál dennikn.sk. Ján Kuciak šlapal na paty lidem, kteří jsou napojení na stranu Smer. Nejvíce se zajímal o osoby Mariána Kročnera a Ladislava Bašternáka. Podle některých slovenských novinářů se kauza může týkat také ministra vnitra Roberta Kaliňáka.

Související články

Další články