Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vrah Zdeňky ubodané v Itálii: Mlátil ji, ale kvůli dětem mu odpouštěla, líčí kamarád

Zdroj: archiv F. W. P.
SVĚDECTVÍ
Otřesný případ vraždy Češky žijící na Sardinii Zdeňky K. (†40), kterou před zraky jejích dvou malých dcer ubodal italský přítel Francesco (45), má velmi smutné pozadí. Agresivní partner zesnulé dvojnásobné maminky se podle jejího blízkého kamaráda několikrát dopustil domácího násilí, vždy mu ale odpustila a nechala zrušit i nedávný soudní zákaz přiblížení.

Agresivita

„Jsem naprosto v šoku, je mi moc smutno. Byla to moje kamarádka. Se Zdeňčiným vrahem jsem se nedávno potkal, představila mi ho. Choval se k ní neuvěřitelně pozorně, i k jejím dcerám, působil mile, ale už od pohledu to byl strašně nepříjemný člověk. Měl jsem z něj divný pocit. Hned jsem věděl, že je agresivní,“ řekl eXtra přítel zesnulé.

„Zdeňka byla strašně fajn holka, moc hodný člověk, starala se krásně o svoje dvě holčičky. Jedna je postižená a ona ji nikdy nechtěla dát do ústavu. Je nepohyblivá a Zdeňka ji pořád nosila v náruči. Je to strašné, že holky přišly o mámu. Mám hlavně strach o tu handicapovanou, co s ní teď bude,“ trápí kamaráda ženy, kterou muž ubodal před očima jejích malých dětí.

Napadení

Podle něj se k neštěstí schylovalo dlouho.

„I sama Zdeňka tušila, že mu jednou přepne. Měla z toho obavy. Od soudu měl zákaz přiblížení, protože ji tři týdny před vraždou zmlátil, ale bohužel jí pak zblbnul hlavu, tak to zrušila. Byla do něj pořád zamilovaná. Věděla, že je agresivní. Byl strašně žárlivý, fyzicky ji napadl víckrát, ale strašně hezky se choval především k té postižené holčičce, proto před tím špatným bohužel zavírala oči a spoustu věcí mu odpustila. Byl to vztah jak ze špatné telenovely,“ dodal přítel ubodané Češky s tím, že lokální policie honila vraha devět a půl hodiny, než se jim ho podařilo zadržet.

Tragický incident se odehrál v sobotu večer na italském ostrově Sardinii ve městě Sorso. Celému činu přihlížely nezletilé dcery Zdeňky K. Bývalý přítel Francesco Baingio Douglas F. se s expartnerkou pohádal před barem, a pak ji ubodal.

Související články

Další články