Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

PRVNÍ FOTO s novým přítelem: Patricie Solaříková je do svého krasavce po uši zamilovaná!

Patricie Solaříková ukázala svého nového krasavce.
+ Dalších 49 fotografií
A je to venku! Patricie Solaříková (29) potvrdila, že prožívá nový románek. Jak jsme již informovali, hvězda nekonečného seriálu Ulice randí s Tiborem Pagáčem (27), který pracuje jako event manager v jedné hudební televizi. Solaříková po jeho boku štěstím jenom září!

Když už to vypadalo, že Patricie Solaříková konečně našla toho pravého, vztah s Markem Fryčákem jí krachnul. Půl roku po bolestném rozchodu je ale herečka z Ulice znovu šťastná!

Hvězda seriálu Kadeřnictví potvrdila, že skutečně randí s Tiborem Pagáčem. S krasavcem, který je o dva roky mladší než herečka, se vídá už delší dobu.

„Myslela jsem, že vztah je záležitost dvou lidí. Asi ne. Dneska jsme byli na charitativním běhu a cestou k autu jsem k mému úžasu zjistila, že se za stromem krčí fotograf a fotí nás,“ postěžovala si Solaříková, která však se zájmem vzhledem ke své práci musí počítat, a přiložila společnou zamilovanou fotografii.

„Já chápu, že to k tomu patří, ale že vás to baví,“ dodala herečka, která pro své ublížené poznámky mnohým pije krev, ale jiní ji zase kvůli nim mají rádi.

Mohlo by vás zajímat

Další články