Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

První foto POPÁLENÉ TVÁŘE Týnuš Třešničkové: Podívejte se, jak na tom je!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 41 fotografií
První foto
Po brutálním zranění ohněm se zotavuje pomalu, ale jistě. Týnuš Třešničková (22), jež leží v istanbulské nemocnici pátým měsícem, se rozhodla, že se přestane skrývat. Dosud totiž odmítala ukázat svou tvář, který je popáleninami rovněž zasažen. Teď nastal obrat o sto osmdesát stupňů!

Krásná tvářička, dokonalé tělo a půvab na rozdávání. Taková byla Týnuš Třešničková před osudnou nehodou. Koncem září ji popálili v restauraci v Turecku a youtuberka odmítala ukázat obličej, který plameny také zasáhly.

Po téměř pěti měsících ale Týnuš obrátila a rozhodla se, že nastal čas odhalit alespoň část pravdy. Pochlubila se jahodovým dezertem, který jí personál istanbulské nemocnice donesl na stříbrném podnose. A právě stříbro odráží její tvář!

Rozostřená fotka nedává příliš šancí odhalit, jak dobře se Třešničkové popáleniny na obličeji už zahojily. Když se ale naposledy ozvala z nemocničního lůžka, tvrdila, že léčba probíhá podle plánu. A pokud to tak půjde dál, žádné stopy po ohni by na těle internetové krásky zůstat neměly. Zároveň však ukázala zohavenou ruku, jež nahnala fanouškům hrůzu.

Touha po návratu do Česka se snad Týnuš brzy splní. Do Instanbulu ji sice pravidelně létá navštěvovat přítel Viktor Hajíček i nejbližší rodina, ale doma je doma. Bude však záležet jen na lékařích, kdy se bude moct Třešničková vrátit. Není radno cokoliv uspěchat, to by totiž mohlo youtuberce přivodit nechtěné trvalé následky.

Související články

Další články