Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PRVNÍ FOTO po propuštění z nemocnice: Hana Krampolová překvapila svým vzhledem

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
kolaps
Po třídenní hospitalizaci v nemocnici v tuniském Sousse, je Hanka Krampolová (57) opět zpátky v hotelu. Hanka, která byla zesláblá odvezena do nemocnice ve čtvrtek večer, si chtěla užít ještě tuniského sluníčka a místní kuchyně. Teď se zdá, že se jí přání splnilo.

Soustředění Muže roku nezačalo pro manželku herce Jiřího Krampola Hanu, zrovna nejlépe. Po tom, co se jí den po příjezdu do hotelu udělalo špatně, byla z preventivních důvodů hospitalizována na soukromé klinice v Sousse. Po třídenním pobytu se paní Krampolové udělalo dobře natolik, že mohla kliniku opustit. Z toho má kromě ní samozřejmě velkou radost její manžel Jiří Krampol (80).

„Jsem rád, že je zpátky. Už má zase chuť k jídlu. Ve čtvrtek zvracela, protože jí zřejmě něco nesedlo,“ snažil se herec popsat situaci.

V sobotu svolal organizátor soustředění Muže roku David Novotný spolu s panem Krampolem a přítomnou lékařkou Ivanou Němečkovou tiskovou konferenci, kde objasnili, co Haně Krampolové vlastně je.

„Diagnóza nebyla kolaps organismu, ale vyčerpání a nechutenství. Hance je mnohem lépe a během dvou dnů by nejpozději měla být propuštěna,“ řekla v sobotu eXtra.cz lékařka a pokračovala o tom, že lékaře zaskočila Hančina vyhublá postava. „Nevěděli, že tak vypadala už předtím,“ vysvětlila Ivana Němečková.

Snad už bude paní Krampolová v pořádku a užije si i koupání v moři.

Související články

Další články