Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První foto po plastické operaci: Robinsonka Nicol hrdě vystavuje své umělé čtyřky

Nicol se celá mění.
Zdroj: instagram
+ Dalších 95 fotografií
Z křehké a ustrašené Robinsonky Nicol Gremplewské (25) se stala sebevědomá a ostrá žena. Za jejím současným sebevědomím stojí plastická operace prsou, která z ní udělala nového člověka. Nicol trpěla malým sebevědomím, ale po tom, co si nechala zvětšit svá prsa, je konečně spokojená. Podívejte se, jak vypadají její dvě nové přednosti.

Robinsonka Nicol Gremplewska radikálně mění svůj vzhled. Zatímco v druhé sérii Robinsonova ostrova ji známe jako blondýnku s malými prsy, tak v současné době už je všechno jinak. Nicol podstoupila plastiku prsou.

Ze svých jedniček si dlouhou dobu přála mít čtyřky. Pro zvětšení ňader se rozhodla hlavně z toho důvodu, že měla velké mindráky ze svého vzhledu. „Plastiku jsem chtěla podstoupit už dlouho. Nebyla jsem zkrátka spokojena se svými prsy,“ nechala se slyšet půvabná Nicol.

Nedávno jsme psali o tom, že roztomilá Robinsonka bývala tmavovláskou. No a jak se zdá, tak se ke svému původnímu vzhledu opět vrátila… Z něžné blondýnky se stala pořádně drsná domina, která má do křehké Nicol daleko.

Nicol je konečně se svým vzhledem spokojená a dává to patřičně najevo. Své sociální sítě začíná plnit provokativními fotkami svého výstřihu. Však se o tom v galerii můžete přesvědčit sami.

Související články

Další články