Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

První foto po infarktu: Oldřich Kaiser se otřepal a už zase skáče přes kaluže

+ Dalších 11 fotografií
ZDRAVÍ
Definitivně je v pořádku a už má zase radost ze života. Řeč je o Oldřichu Kaiserovi (64), který před měsícem prodělal infarkt myokardu. Strach o něj měli nejen fanoušci, ale především jeho blízcí. Jenže teď to vypadá, že všechny zdravotní problémy jsou ty tam. Alespoň to podle snímků, kterými se pochlubila jeho partnerka Dáša Vokatá (65), tak vypadá.

Oblíbený herec se dnes už cítí lépe, než tomu bylo před čtyřmi týdny. Jeho přítelkyně Dáša Vokatá na svém Facebooku zveřejnila snímek z Vídně, kde byl Oldřich a jeho blízký známý, skladatel Vladimír Franz.

Přítelkyně lidmi milovaného herce a baviče Dáša Vokatá tak dala najevo, že její vyvolený je velký bojovník, který se nevzdává. „Vše je na dobré cestě,“ řekla před pár dny redaktorovi eXtra.cz do telefonu a s tím, že než se vše kolem Oldy uklidní, nebude poskytovat ani jeden z nich rozhovory.

Dáša tak dala najevo, že s Oldou je vše ve starých kolejích. Následně se totiž pochlubila snímkem, jak s milovaným Oldou tančí. Fanoušci národem uznávaného herce a baviče jsou tak rádi, že zákeřný infarkt neměl smutnější následky. Všichni Oldřichu Kaiserovi drží palce, ať se mu opět skvěle daří.

Co jste možná o Oldřichu Kaiserovi nevěděli:

  • Ve známé komediální dvojici s Jiřím Lábusem vystupoval také v mnoha televizních pořadech, jako byly Možná přijde i kouzelník či improvizační Ruská ruleta. Rovněž spolu natočili dlouhý improvizační rozhlasový seriál Tlučhořovi, který dosáhl v listopadu 2007 osmi set dílů.
  • Je po něm pojmenován druh střevlíka (Cychrus kaiseri), kterého objevil společně s entomologem Vladimírem Benešem v létě 2004 v Asii.
  • V letech 1980 až 2005 byla jeho manželkou herečka Naďa Konvalinková, s níž má dceru Karolínu (36).

Mohlo by vás zajímat

Další články