Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

První foto páru: Takhle si projevují lásku René Decastelo a Eva Korniová Jung. Co na to Eva Decastelo?

René Decastelo a Eva Korniová Jung.
Zdroj: Se souhlasem Evy Korniové Jung
+ Dalších 16 fotografií
První fotky

René Decastelo (48) a jeho přítelkyně Eva Korniová Jung (41) svou lásku už vůbec neskrývají. Páreček, který se prý dal dohromady až poté, co fakticky skončilo manželství Reného s Evou Decastelo (43), ji naopak vystavuje na odiv. A jindy rezervovaný René, který své múze daroval dokonce prstýnek připomínající zásnubák, se rozplývá až pubertální zamilovaností. „Zkrátka se milujeme,“ řekla eXtra.cz živelná nová Eva.

René Decastelo: Pravda o zásnubách

Scenárista René Decastelo a ragbistka Eva Korniová Jung se seznámili při sportovních aktivitách svých dětí. Kdy přesně se do sebe zakoukali, to se neví, ale dušují se, že vše bylo ve vší počestnosti až do doby, než si obě strany udělaly pořádek ve svých původních domovech.

„Poznali jsme se až ve chvíli, kdy to na obou stranách, u Reného i u mě, bylo vyřešené,“ uvedla pro eXtra.cz již dříve „nová Eva Decastelo“.

Nyní spolu strávili téměř „líbánkový“ čas na dovolené u moře a Renda, jak kamarádi obrovitému publicistovi s dobráckým srdcem říkají, svou partnerku natočil s novým kroužkem s krásným briliantem na prsteníčku levé ruky, kde se nosí prakticky jen zásnubáky. Proto vyvolal pozdvižení a dvojice teď rodině marně vysvětluje, že se nic takového nestalo. „Nejsme zasnoubeni, byl to dárek z lásky,“ tvrdí dvojice pro eXtra.cz.

Eva Korniová Jung: Nic jsem netušila

„Vůbec jsem netušila, že se tam nosí pouze zásnubní prsten. Dostala jsem prostě prstýnek jako dárek a dala si ho na prsteníček, nic víc. Nosím tam i prsten za děti. Tak jsem teď zase o něco chytřejší,“ tvrdí odzbrojujícím způsobem živelná Eva. „Zkrátka se milujeme,“ doplnila sportovkyně Eva Korniová Jung.

První fotky páru, které redakce eXtra.cz získala, ukazují, že to dvojici spolu opravdu moc sluší a krásně se k sobě mají. A třeba jednou i to zasnoubení vyjde. „Výhoda je, že po tom současném humbuku, až by to skutečně přišlo, už si toho nikdo ani nevšimne,“ dodal pobaveně René.

A původní Eva? Ta před pár dny jen vzkázala, že o partnerce manžela ví a že je vše v naprostém pořádku. Ohledně spekulací o zásnubách stále zachovala dekorum. „O zásnubách nic nevím, je to otázka spíše na Reného,“ řekla Blesku Decastelo.

Prostě minimálně navenek rozvodová idylka...

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy