Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

První foto nové lásky Moniky Bagárové: Takhle vypadá fešák, který nahradil Muradova

Monika Bagárová: První foto muže, který nahradil Muradova
Zdroj: se souhlasem M. Bagárové, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
první foto

Zpěvačka Monika Bagárová (28) je opět šťastná! Půvabná brunetka se již oklepala z rozchodu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem a je zamilovaná. Podle informací eXtra.cz je její novou láskou podnikatel Leo (31), který pochází z Karlových Varů.

Monika Bagárová je zamilovaná až po uši. Zpěvačka a nekompromisní porotkyně ze SuperStar si našla podnikatele z Karlových Varů. Je to urostlý fešák s perfektně upraveným vousem a zářivě bílým širokým úsměvem. "Je to strašně moc vážné. Monika je zamilovaná až po uši. Už došlo i na seznámení s rodiči," prozradil zdroj eXtra.cz.

Nedávno se společně například objevili na akci Tempus Design, kde Monika zpívala. Zdá se, že trápení, které prožívala s Muradovem, již hodila za hlavu. Ona sama redakci eXtra.cz svůj nový vztah potvrdila. "Nemám potřebu něco tajit. Ale ani se nechci vyjadřovat nijak zvlášť detailněji, chci si nechat svůj soukromý život pro sebe. Vyhovuje nám to takhle. Jediné, co k tomu řeknu, je to, že jsme zamilovaní a je nám krásně. Každý si to zaslouží," napsala našemu redaktorovi.

Muradov je minulostí

Monika dříve chodila s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32), se kterým má malou holčičku Rumiu. Nikdo nepochyboval, že Bagárová svého partnera miluje, avšak ten byl stále mimo republiku, protože pravidelně cestoval na zápasy UFC i do rodného Uzbekistánu.

Pár se postupně odcizil a rozchod tak byl prakticky nevyhnutelný. K tomu také nakonec i došlo loni o Vánocích. Zpěvačka to však měla se zápasníkem jako na houpačce. V únoru se dali nakrátko znovu dohromady, snažili se nejspíš hlavně i kvůli dceři. Ale znovu jim to nevyšlo.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy