Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PRVNÍ FOTKY ze svatby Patrika Hezuckého s jeho Nikolou: Tak už jsme v chomoutu!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Krásná svatba
Na povrch se dostaly první zákulisní fotky ze čtvrteční svatby Patrika Hezuckého (47). Moderátor Evropy 2 si vzal za ženu Nikolu Pastirčákovou, se kterou randil přes sedm let. Ta vyzradila, jak si svou první a snad i poslední veselku užili!

Patrik Hezucký (47) se tento týden předvedl jako velký tajnůstkář. Ve čtvrtek se ženil, ale krásnou novinu musel do světa vytroubit Leoš Mareš (43). I něvěsta Nikola Pastirčáková se pochlubila až o den později.

„Uteklo to jako voda. Byly to nervy, bylo to dojemné, překrásné a nezapomenutelné. Moc vám děkuji, naši drazí svatební hosté za kouzelný den. Byli jste úžasní všichni do jednoho,“ pochvalovala si Patrikova manželka,

„Děkuji i vám tady na Instagramu za krásná přání a především děkuji mému manželovi,“ dodala.

Hezucký si vzal Pastirčákovou po sedmi letech vážného vztahu. Je tak pravděpodobné, že jim manželství dlouho vydrží. Vždyť takové pouto, jaké mezi sebou mají, patří dnes už ke vzácnostem.

Související články

Další články