Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

První fotky ze SVATBY Matěje z Nesmrtelné tety: Přísně utajovaná veselka s drsnou ochrankou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
svatba
Herec Filip Blažek (45), kterého lidé znají hlavně jako Matěje z Nesmrtelné tety, do toho před pár dny praštil. Vzal si svoji dlouholetou půvabnou přítelkyni Jolanu (39). Oba dva se rozhodli říct si svoje „ano“ po deseti letech vztahu. Společně mají dvě krásné dcery.

Populární herec Filip Blažek se tajně oženil se svou dlouholetou přítelkyní Jolanou. Svatba proběhla na zámku Jánský vrch u polských hranic, který Blažek nechal komplet uzavřít a přísně střežit.

Ochranka a správa zámku střežily i okolní park a nádvoří zámku připomínalo vyvýšenou pevnost. Svatebčany vozil na zámek soukromý vláček, kterým se svezl i Blažkův velký parťák Miroslav Vladyka.

Afterparty se konala uprostřed přírody v usedlosti Račí údolí, kde měli svatebčané ke spaní přichystány balónky ozdobené chatičky jako na letním táboře. Jolana si šaty navrhla sama, dary a něžnosti s nevěstou při živé hudbě nebraly konce.

Blažek svoji nyní již manželku požádal o ruku minulý rok v romantickém Římě. Novomanželé spolu mají dvě dcery Johanu a Filippu, které na svatbě nemohly chybět. Mimo ně bylo pozvaných přibližně osmdesát hostů. Tak snad jim všechno vyjde tak, jak oba chtějí.

Související články

Další články