Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

První fotky po porodu: Meghan Markle vylezla z úkrytu, takhle jí to sluší!

+ Dalších 57 fotografií
Konec skrývání
Meghan Markle (37) porodila malého Archieho (4 týdny) a slehla se po ní zem. Kdyby mohla, ještě by zůstala v úkrytu. Jenomže královské povinnosti se na mateřskou dovolenou neptají, a tak se vévodkyně ze Sussexu po měsíci ukázala na veřejnosti!

Dlouhé čtyři týdny po porodu prvního syna se vévodkyně Meghan (37) skrývala, v sobotu se ale na veřejnosti objevit musela. Konaly se totiž velkolepé oslavy narozenin královny Alžběty II. (93). Ta je má sice už v dubnu, ale se slavením vždy čeká do června kvůli lepšímu počasí.

Tentokrát se však zraky neupínaly k vladařce, která kolem davů profrčela v uzavřeném kočáře. Všichni vyhlíželi novopečenou maminku Meghan a zajímalo je, jak po porodu vypadá. Společně s princem Harrym (34) rozdávala úsměvy a není pochyb, že jí mateřství nesmírně svědčí.

Součástí oslav je velkolepá přehlídka hradní stráže, které se účastní 1 400 vojáků, 200 koní a 400 hudebníků. Kromě vévodů ze Sussexu nemohli chybět ani princ William (37) s vévodkyní Kate (37), dorazil rovněž princ Charles (70) s vévodkyní Camillou (71). Malý Archie (4 týdny) ale zůstal ještě doma.

Tak uvidíme, zda se začne Meghan na veřejnosti opět ukazovat pravidelně, anebo pláchne zpátky do úkrytu užívat si prvního syna.

Mohlo by vás zajímat

Další články