Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

První fotky po porodu: Meghan Markle vylezla z úkrytu, takhle jí to sluší!

První fotky po porodu: Meghan Markle vylezla z úkrytu, takhle jí to sluší!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 56 fotografií
Konec skrývání
Meghan Markle (37) porodila malého Archieho (4 týdny) a slehla se po ní zem. Kdyby mohla, ještě by zůstala v úkrytu. Jenomže královské povinnosti se na mateřskou dovolenou neptají, a tak se vévodkyně ze Sussexu po měsíci ukázala na veřejnosti!

Dlouhé čtyři týdny po porodu prvního syna se vévodkyně Meghan (37) skrývala, v sobotu se ale na veřejnosti objevit musela. Konaly se totiž velkolepé oslavy narozenin královny Alžběty II. (93). Ta je má sice už v dubnu, ale se slavením vždy čeká do června kvůli lepšímu počasí.

Tentokrát se však zraky neupínaly k vladařce, která kolem davů profrčela v uzavřeném kočáře. Všichni vyhlíželi novopečenou maminku Meghan a zajímalo je, jak po porodu vypadá. Společně s princem Harrym (34) rozdávala úsměvy a není pochyb, že jí mateřství nesmírně svědčí.

Součástí oslav je velkolepá přehlídka hradní stráže, které se účastní 1 400 vojáků, 200 koní a 400 hudebníků. Kromě vévodů ze Sussexu nemohli chybět ani princ William (37) s vévodkyní Kate (37), dorazil rovněž princ Charles (70) s vévodkyní Camillou (71). Malý Archie (4 týdny) ale zůstal ještě doma.

Tak uvidíme, zda se začne Meghan na veřejnosti opět ukazovat pravidelně, anebo pláchne zpátky do úkrytu užívat si prvního syna.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy