Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

První snímky miminka! Andrea Kerestešová ukázala svého krásného syna

Andrea se pochlubila krásným synem.
+ Dalších 8 fotografií
Herečka Andrea Kerestešové Růžičková (33) je už několik měsíců šťastnou maminkou. Teď světu ukázala, jak si s manželem užívají přítomnosti syna Tobiáše. Jde o první snímky, na nichž je jejich první společný potomek vidět.

Herečka si své první těhotenství užívala. Dokonce natočila videa, která umístila na oblíbený videokanál YouTube, v nichž dávala rady dalším nastávajícím maminkám. Nakonec si ale taky vytrpěla své. Dva týdny totiž přenášela a Tobiášovi se evidentně na svět moc nechtělo, u maminky v bříšku mu bylo zkrátka moc dobře.

Andrea po porodu nechtěla zveřejňovat snímky se synem. „Vše má svůj čas, ale určitě časem se to změní,“ vysvětlila nedávno eXtra.cz. A jak se zdá, správný čas přišel. Na svém Instagramu se pochlubila několika fotografiemi, na nichž je její manžel či ona sama s malým Tobiášem. Je evidentní, že se rodince daří a svého milovaného syna si maximálně užívají.

Mohlo by vás zajímat

Další články