Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

První fotky královských dětí! Můžou být Charlotte a George ještě víc rozkošní?

Pusinka od staršího bráchy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Velký brácha a malá sestřička. Královská rodina zveřejnila první společné fotky princezny Charlotte a jejího velkého bratra prince George. Žádný profi fotograf je ale nefotil. Foťák do ruky totiž vzala jejich máma Kate a vznikla tak série rozkošných fotek.

Kensingtonský palác poprvé zveřejnil fotky královských dětí. Starší George, který za měsíc oslaví druhé narozeniny, drží láskyplně v náručí svoji mladší sestřičku, princeznu Charlotte, která se narodila v květnu.

Kate a William si nepřáli žádné oficiální focení, proto do ruky vzala foťák sama vévodkyně, a to už v polovině května na jejich panství Norfolk, kde žijí od svatby. S jejich zveřejněním ale otáleli a Kensingtonský palác je pustil do oběhu teprve až v sobotu v noci.

Zatím jsou dětičky roztomilé, ale jednou budou spolu bojovat o vládu nad Velkou Británií. George je po svém dědečku Charlesovi a otci Williamovi třetím v pořadí na britský trůn. Ještě je tu ale Charlotte, která klidně může přeskočit svého bratra a stát se tak další královnou.

Související články

Další články